peruki
peruki naturalne peruki sztuczne peruki warszawa
peruki
Peruki sztuczne

Peruki naturalne i sztuczne


Jesteśmy doświadczoną pracownią perukarską, spełniającą nawet najbardziej wygórowane wymagania Klientów już od ponad dwudziestu pięciu lat. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroką gamę peruk, które pozwolą:

. w kilka chwil stworzyć fryzurę na wielkie wyjście,
. poradzić sobie z ubytkami włosów po chorobie nowotworowej itp.,
. poczuć się modnie w każdej sytuacji.Naszą domeną są przede wszystkim peruki naturalne - ich produkcją zajmujemy się od początku działalności pracowni. Hanna Filutowska - współwłaścicielka Pracowni jest perukarką mającą kilkudziesięcioletnie doświadczenie w pracy w tym zawodzie tak w Polsce, jak i za granicą. Jej wiedza oraz doświadczenie w połączeniu z nowoczesnymi technologiami oraz najlepszymi materiałami, pozwala nam tworzyć peruki naturalne:


. lekkie - takie, których prawie nie czuć na głowie,
. łatwe do założenia - również ze specjalnym stelażem, które wyrównują ubytki powstałe po operacjach chirurgicznych,
. prezentujące się naturalnie - trudno poznać, że na głowie jest peruka,
. trwałe i łatwe w pielęgnacji - służymy poradami oraz środkami, które to ułatwiają
Naturalne peruki w naszej pracowni powstają na specjalne zamówienie i są zawsze dopasowywane do konkretnego Klienta. Termin wykonania wynosi najczęściej 10 - 14 dni (w okresie urlopowym, maksymalnie do 21 dni).

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo wykonywane na zamówienie:

. tupety,
. tresy,
. dopinki,
. półperuki,
. warkocze,
. inne wytwory perukarskie najwyższej klasy.Z myślą o Klientkach, które potrzebują peruki na co dzień lub na "wielkie wyjście" - np. na bal, przyjęcie czy do teatru, oferujemy także peruki sztuczne - wykonane z włosów syntetycznych o strukturze przypominającej naturalne. To peruki nieco tańsze od naturalnych i dostępne "od ręki" - można je kupić podczas jednej wizyty w naszym studio.

Gwarantujemy:

. bardzo szeroką gamę fryzur i kolorów włosów - każda Pani dobierze perukę idealnie pasującą do jej urody i stylu,
. profesjonalne porady stylizacyjne oraz związane z pielęgnacją peruki - podpowiemy, który kolor będzie najlepszy i zapewnimy markowe środki do pielęgnacji peruk (polecamy przede wszystkim produkty od REVLON),
. konkurencyjne ceny,
. indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb każdego naszego Klienta.

Wszystkich zainteresowanych produktami: takimi jak peruki sztuczne oraz naturalne i innymi wyrobami perukarskimi zachęcamy do kontaktu z nami. Na pytania odpowiadamy zarówno telefonicznie, mailowo jak i osobiście - siedzibą naszej Pracowni jest Warszawa.


Serdecznie zapraszamy!

design: michal monart montaż anten | Pracownia perukarska Warszawa - Peruki naturalne, sztuczne